Ubytování Příbor | Apartmány Lucerna

Ubytování Příbor | Apartmány Lucerna

romantika a odpočinek hotel

Ubytování v Příboru

Stylové ubytování v centru města Příbor | Apartmány Lucerna |

Chcete prožít neopakovatelnou atmosféru v měšťanském domě, kde na vás dýchá historie na každém kroku? Chcete potěšit své prsty doteky na kamenných prvcích nebo pohladit pohledem původní malby? Líbilo by se vám mít nad hlavou staleté trámy či našlapovat po vrzajících podlahách? Chcete cítit vůní měšťanského domu, projít se kamennou renesanční uličkou nebo nahlížet do tajuplných domovních zákoutí? Pokud ano, pak je tento dům určen právě vám, milovníkům „romantického ubytování“ a znalcům všeho krásného. Ubytování apartmány Příbor.

Nabízíme vám luxusně a originálně zařízené apartmány. První apartmá typu Deluxe vybavený vším, co potřebujete ke svému životu. Samozřejmostí jsou všechny vymoženosti moderní techniky, vybavená kuchyně, pohodlné lůžko, kamerově střežené parkovací místo, minibar, rekonstruované prostory původní koupelny, kde se před 500 lety umývali chasníci a čeládka. Nabízíme vám ložnici, kde přespávali kupci a bohatí měšťané našeho města. Apartmáne je určen pro 1 – 4 osoby.

Druhý apartmán typu Deluxe na vás dýchne historií a lidskou šikovností ze staletí minulých. Nenaleznete v něm televizi, ale historické malby ze 17. století, stropní trámy a krásný nábytek.

Třetí a čtvrtý apartmá typu Executive (nejluxusnějsí apartmány v naší nabídce) se nachází v přilehlé budově spojeným malebným oblázkovým náměstíčkem. Apartmány rozlohově patří k největším, vybavené kvalitním a vkusným nábytkem, obrovskou kuchyní, TV, internetem a designovou koupelnou. Dispozičně 2kk nebo 3kk až pro 4 hosty.

Dobrý den jmenuji se LUCERNA! Ubytování v Příboře v centru města.